Terug naar boven

Speels design, ronde badkamerspiegel

Désirée Veltman 28 december 2021 0 opmerkingen
Speelse ronde badkamerspiegel, grote en kleine spiegel lopen in elkaar over

Sander kwam met het idee voor deze gave badkamerspiegel: een grote- en kleine ronde spiegel die in elkaar overlopen. Na wat overleg over de juiste verhoudingen, de mogelijkheden voor spiegelverwarming en het type lijst gingen we aan de slag.

Dit soort bijzondere vormen vraagt wat extra stappen; zo laten we, op basis van het ontwerp, een stalen frame laseren waarop we vervolgens het frame kunnen buigen. Dit maakt de spiegels bijzonder, en juist dat je oog erop valt, maar ook relatief kostbaar.

Een ander voorbeeld van zo’n bijzondere vorm is bijvoorbeeld deze spiegel. En denk ook aan een ovale spiegel, of asymmetrische vorm.

Wat mogen we voor jou maken?

Bekijk voorbeelden van geleverde spiegels
Bekijk de rest van ons design staalwerk (oa kasten, trapleuningen en kapstokken)
Lees meer over onze prijzen

En stuur je wensen naar info@thuisbijdees.nl

Speelse ronde badkamerspiegel, grote en kleine spiegel lopen in elkaar over
Sander, Houten
Review
- Kwaliteit -> dikke 5. Hij is echt prachtig, stevig en super mooi afgewerkt. - Communicatie -> 5. Snelle reacties, fijn meedenken. - Snelheid -> 4. Hij kwam precies op tijd, maar toch wel 2 weken later dan we hadden gehoopt/verwacht.
Snelheid
Communicatie
Kwaliteit
4.7
Totaal